Dantel Gelinlik « Yeni Dantel Modelleri ve Örnekleri
Buradasınız: Ana sayfa - Dantel Gelinlik - Dantel Gelinlik

Dantel Gelinlik


Sponsor Bağlantılar

Evlenip yuva kurmak her genç kızın hayallerini süsler. Masal gibi bir gelinli her zaman rüyalarındadır ve en ince detaylarına kadar genç kızlar düğün günlerinde giyecekleri gelinliğin hazırlığını yaparlar. Her zaman moda olan ve daha çok uzun yıllar bizimle kalacak olan tek gelinlik kumaşı danteldir. Dantel gelinlik özelliktir, asalettir, zarafettir, giyeni büyüler ve kendinden çok şeyler katar. Bazı genç bayanlar tamamı dantel olan gelinliklerden hoşlanırken, bazıları ise kol ve beden kısmının dantel olmasını tercih ederler.

Kabarık Dantel Gelinlik Modelleri

Kabarık Dantel Gelinlik Modelleri

Gelinlikler bilindiği gibi hep beyaz olur, ama dantel kumaş tercih edilecekse bu renklerde biraz oynamalar yapılabiliyor. Örneğin ekru, kırık beyaz ve hatta toz pembeden yapılmış dantel gelinlik modelleri ile karşılaşabiliyoruz. Her genç kız en güzel ve anlamlı gecesinde tüm bakışları üzerinde toplamak ister, gelinliği dantel ise bunu zaten başaracaktır.

Dünyanın en ünlü modacıları dantelden vazgeçmiyorlar, ama abiye kıyafetlerde ama gelinliklerde dantel hep baş rol oyuncusu olmaya devam ediyor. Dantel gelinlik ayrıcalıklı bayanların tercihidir, kendi tarzını yaratmayı başaran, öz güven sahibi ve kendinden söz ettirmesini bilen genç bayanlar evlenirlerken dantelin şıklığı ile farklı olmayı seçiyorlar.

Sponsor Bağlantılar

Etiketler: , , , ,


Yorum yapın

Sponsor bağlantılar