Dantel Bohça Modelleri « Yeni Dantel Modelleri ve Örnekleri
Buradasınız: Ana sayfa - Dantel Bohça Modelleri - Dantel Bohça Modelleri

Dantel Bohça Modelleri


Sponsor Bağlantılar

Bizim kültürümüzün değişmez özelliklerinden biri de nişan ve söz törenlerinde kız tarafının erkek tarafına vereceği hediyeleri çok güzel dantellerle süslenmiş bohçaların içinde vermektir. Bazen kızlar kendileri bazen de anneleri uzun emekler vererek hazırladıkları dantel bohçaları gözü gibi koruyarak o anın gelmesini beklerler. Dantel bohça modelleri genellikle saten veya tafta kumaşların kenar kısımlarına uygulanır. Bohçanın içine konulacak olan hediye eşyaları kapatmak ve son kenarı dantel ile bezemek gerekir.

Bohça Kenarı Modelleri

Bohça Kenarı Modelleri

Görünüş bakımından son derece görkemli olan bu bohçalara bakmaya kıyamayacaksınız. Dantel bohça modelleri bohçanın tek bir kenarına yapılabildiği gibi bazen de çepeçevre dört kenarına da uygulanıyor. Tercih size kalmış, sitemizde verdiğimiz bohça örnekleri size yol gösterecektir. Kaliteli ipliklerin uzun uğraşlardan sonra dantele dönüşmesi özellikler bayanların çok hoşlarına gidiyor.

Söz ve nişan için özellikle modeli seçilerek işlenen bohçalar, daha sonra gelin hanımın sandığındaki yerini alır veya devamlı kullanılması için karyolasının ayak ucuna serilir. İçine de pijamalar konularak çok güzel ve estetik bir görünüm kazanılır. Dantel bohça modelleri internet sayfalarımızda çok fazla çeşidi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Hangisini yapmak istediğinize karar verin ve hemen örneğini çıkarmaya başlayın.

Sponsor Bağlantılar

Etiketler: , , , ,


Yorum yapın

Sponsor bağlantılar